درباره

در هنرستان با زبان برنامه نویسی پاسکال آشنا شدم و از اون زمان کاری جز برنامه نویسی نداشتم. میشه گفت از سال ۱۳۸۴ بصورت تخصصی کارم رو با زبان برنامه نویسی PHP شروع کردم و محبوب ترین فریم ورک ام Symfony بود. در طول این چند سال با زبان های برنامه نویسی دیگه مثل Python , Ruby , Java , Golang , JavaScript و … کار کردم و بیشتر از همه Ruby رو دوست دارم.

سعی می کنم به قول معروف high tech باشم و چیزهای جدید یادبگیرم، گاهی هم عقب میوفتم. به بحث های مرتبط به معماری نرم افزار علاقه دارم و یکی از طرفدار های Service Oriented هستم. همینطور به Machine Learning علاقه دارم.

یکی از خصوصیات اخلاقی ام ایده‌‌آل گرایی هست البته نه به این صورت که همیشه دنبال ایده‌آل باشم اما سعی می کنم به اون سمت حرکت کنم.

یکی از خصوصیات اخلاقی ام ایده‌‌آل گرایی هست البته نه به این صورت که همیشه دنبال ایده‌آل باشم اما سعی می کنم به اون سمت حرکت کنم.یکی از خصوصیات اخلاقی ام ایده‌‌آل گرایی هست البته نه به این صورت که همیشه دنبال ایده‌آل باشم اما سعی می کنم به اون سمت حرکت کنم.

خرداد سال ۱۳۹۵ با آیدا ازدواج کردم :wedding: و از اون موقع زمان تند و تند میگذره و من سعی می کنم سر قول و قرار هایی که با خودم داشتم بمونم، مثلا NET. کار نشم یا همیشه کنار ویندوز یه لینوکس داشته باشم.

توی وبلاگ ام بیشتر سعی می کنم بنویسم و نمی دونم چقدر موفق هستم، چقدر خوب می نویسم یا بد. بیشتر در تلاش ام که به زبان محاوره ای بنویسم. البته پست های قدیمی که از وبلاگ قبلی آمدن متن کتابی تری دارند.

توی شناسنامه اسمم محمد هست اما بیشتر دوستان و آشنایان منو دانیال صدا می کنن. حس بهتری نسبت به این اسم دارم. جایی اگر دیدید محمد نیک نام تعجب نکنید :smile: منم.